הולנדיה והקהילה

הולנדיה שומרת בקנאות על הקשר החם עם קהילת לקוחותיה  ועושה הכל בכדי שהקשר עם הלקוחות יהיה ישיר, בלתי אמצעי שקוף וכן לחלוטין. שקיפות ומהימנות הם ערכי יסוד בהולנדיה. לכן אין זה מפתיע שהולנדיה היא בין החברות הראשונות שהצטרפו כחברות מחוייבות לכללי  אמון הציבור, ארגון הפועל ללא לאות לקידום הוגנות בצרכנות  במשק הישראלי.

הולנדיה פועלת בהתאם להנחיות אמון הציבור בכל תחומי פעילותה, החל בייעוץ ניסוח תעודות אחריות וחוזי מכר, דרך בדיקת מודעות בעיתונות ועד ניסוח תוויות מחיר בחנויות. כשנדרש, הולנדיה גם נעזרת בשירותי הגישור של אמון הציבור.

שיתוף הפעולה עם אמון הציבור מבטיח ללקוחות הולנדיה בטחון ושקט נפשי בכך, שלא רק שהולנדיה רגישה לנושאי ההגינות והאמינות, אלא גם מפוקחת, מרצונה, ע"י הגוף שמייצג את האינטרסים של הצרכנים.

 

היבט נוסף לקשר של הולנדיה עם הקהילה הוא המחוייבות והאחריות לחברים חלשים יותר בקהילה.

עובדי חברת 'הולנדיה' יצרו חיבורים של אהבה עם המתמודדים בעמותת אנוש. הם מקיימים יחד אירועים חברתיים משותפים. מציינים את החגים במסיבות ויוצאים לטיולים, לאירועי תרבות ולפעילויות משותפות.

חברת 'הולנדיה' הפכה ללקוח מרכזי הרוכש מוצרי נוי המיוצרים ע"י מתמודדים במרכז ההכשרה התעסוקתי. כחלק מתהליך השיקום שלהם.

תמורת הרכישה מועברת למתמודדים והמוצרים המרהיבים מוענקים ע"י חברת 'הולנדיה' כתשורה ללקוחות וכאמצעי שיווק בארץ ובעולם.

במפעל 'הולנדיה' בשדרות הקימו העובדים גינה קהילתית, אותה הם מתחזקים ומטפחים יחד עם המתמודדים. הגינה מטופלת בכוחות משותפים ובאדיקות רבה מזה מספר שנים ומהתנובה האיכותית של פירות וירקות – נהנים כולם.

הפעילות החברתית, הפן העסקי והעבודה בגינה הובילו לקשרים חברתיים עמוקים בין עובדי המפעל והמתמודדים, קשר ייחודי המבוסס על מעורבות ופעילות לאורך כל השנה בה לוקחים חלק עובדים ומנהלים בחברת 'הולנדיה' יחד עם המתמודדים ואנשי הצוות של אנוש בשדרות. על כן מצאה הוועדה את חברת 'הולנדיה' בשדרות ראויה למגן שר העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים על הצטיינות פורצת דרך לשותפות ועשייה קהילתית במסגרת המגזר העסקי.

 

    

Free WordPress Themes, Free Android Games
heעברית