אודותינו

הולנדיה היא חברה בינלאומית שנוסדה ב-1981 ע"י מר יצחק ברססט ומנוהלת היום ע"י אבי ברססט. מאז הקמתה היא מייבאת, מפתחת, מייצרת ומשווקת את מערכות השינה היוקרתיות והאיכותיות בעולם.

 

הולנדיה עידנה והביאה לכלל שלמות את שנת הלילה הטובה ביותר, תוך התחשבות בכלל צרכי השינה שלכם, באמצעות מערכות יוקרתיות המבוססות על הנדסת שינה פורצת דרך. העיקרון: שילוב של אומנות ועבודת ידיים עם חומרים מהשורה הראשונה, כדי להבטיח לכל אחד מקום מפלט יוקרתי ומפנק, למנוחה ורגיעה אמיתיים.

 

מתוך ההבנה העמוקה ששינה היא אחד משלושת הגורמים המבטיחים את איכות החיים (לצד תזונה מאוזנת ופעילות גופנית) – הפילוסופיה של הולנדיה נתמכת במחקרים רבים המוכיחים את הקשר ההדוק בין שינה איכותית (באמת) ליקיצה ליום נמרץ ואנרגטי. ובמדויק: Reborn Every Day. כמו להתעורר לחיים חדשים, בכל יום.

 

מעשית, הולנדיה מובילה את מהפכת השינה האיכותית בישראל עם טכנולוגיות ופתרונות שינה מתקדמים המשפרים באופן מובהק את איכות השינה. גולת הכותרת של מערכות השינה היוקרתיות שלנו הן המיטות המתכווננות בטכנולוגיות החדשניות של הולנדיה.

 

נקודת המוצא: הגוף שלנו לא מותאם לישון על משטח שטוח לחלוטין, מאחר ואין איבר ישר אחד בגופנו. וכדי ליהנות משינה בריאה ומרעננת, הגב צריך להיות מורם קמעה כדי לאפשר נשימה עמוקה וכפות הרגליים צריכות גם הן להיות מורמות כדי לעודד זרימת דם נכונה. הרמת פלג הגוף העליון והתחתון מסייעת בהורדת הלחץ שמרגישים לעיתים קרובות בגב התחתון.

 

מיטות מתכווננות מעניקות גם חוויית שינה מפנקת במיוחד: המיטה מותאמת לשלל פעולות ותנוחות בהתאמה אישית. אתם מוזמנים לשלב את הכוונון המדויק לכם עם מזרן איכותי (למשל, TEMPUR או LATEX) וכרית תומכת – והפינוק כולו שלכם.

 

בין מוצרי הולנדיה: שפע של מערכות שינה מתכווננות מתקדמות, פתרונות אירוח שונים (כולל ספות שהופכות בקלות למיטת אורחים נוחה), כלי מיטה וגם את "חבילת הולנדיה לחוויית שינה מושלמת", הכוללת גם את מבשמי השינה המרתקים Sense.
המרכז הלוגיסטי של הולנדיה ממוקם בעיר שדרות בדרום הארץ והוא כולל מרכזי ייצור, מחקר ופיתוח. המפעל מעסיק את תושבי הסביבה, מרביתם תושבי שדרות. המרכז הלוגיסטי קולט את המרכיבים והמוצרים השונים, המגיעים מהמקורות האיכותיים ביותר בעולם, ומפיץ את המערכות והמוצרים השונים לאלפי הלקוחות של הולנדיה בארץ ובעולם. במרכז הלוגיסטי ממוקמת גם מחלקת שירות הלקוחות שלנו, בה אנו גאים במיוחד בזכות שירות FIRST CLASS הניתן לכל אחד מהלקוחות.

 

מרכז המחקר שלנו ממוקד בערך אחד: להבטיח שהולנדיה תשמור על מקומה כיצרנית מערכות השינה המתקדמות, החדשניות והמובילות בעולם.

 

ואמנם, לאורך השנים זכתה הולנדיה במספר רב של פרסי תעשייה עבור עיצוב, חדשנות ושירות לקוחות. אנחנו עושים ונעשה הכל כדי להמשיך ולהוביל את קטגוריית השינה, כדי שתמשיכו ליהנות משנת לילה איכותית, שתעניק לכם את הבסיס לבוקר אנרגטי וליום נפלא.

 

כי יום נפלא מתחיל בלילה של הולנדיה.
ברססט הוציא לאור ספר עם עצות לשיפור איכות השינה פרי עטו "לילה במתנה" שתורגם גם לאנגלית ונמכר בהצלחה בארץ ובעולם. עוד על הספר ולרכישתו.

יצחק ברססט

יצחק ברססט

נשיא ומייסד isaac@hollandia.co.il 08-6899891

מר ברססט מכהן כיום כנשיא של הולנדיה,
ברססט משקיע ממרצו וניסיונו הרב במחקר המוצר ופיתוחו, כמו גם על שיפורים מתמשכים במוצרים קיימים והפקת בקרת האיכות כללית של המכונות במערך ההרכבה שאת רובם תכנן ובנה בהתאמה למוצרי הולנדיה . ברססט מייצג את החברה בדרג הגבוה ביותר, ופעיל ביישום היוזמות הרחבות של החברה

אבי ברססט

אבי ברססט

מנכ"ל avi@hollandia.co.il +054-4530135

כמנהיג החברה ביומיום וככוח המניע שלה, אבי ברססט הוא האחראי לצמיחתה הלאומית והבינלאומית של הולנדיה ב-20 השנים האחרונות.
ברססט הוא אחד מהמומחים העולמיים בעיצוב מערכות השינה ושימוש בהן, והוא בודק באופן מקצועי את כל מוצרי הולנדיה בביתו, על מנת להבטיח כי רק המוצרים האיכותיים והיוקרתיים ביותר יישאו את שמה של הולנדיה.
כמנהיג עסקים בינלאומי ידוע, ברססט קובע את החזון והאסטרטגיה להולנדיה מסביב לעולם.
הוא חבר באיגוד תעשיית הריהוט, והיה המנצח באיגוד בשנת 2004, 2005, 2006 ו-2014 עבור חדשנות והתאמה בשדה מערכות השינה.

רינה בן חמו

רינה בן חמו

סמנכ"ל כספים rina@hollandia.co.il 054-7709935

רינה בן חמו רוזן, רואת חשבון CFO, עובדת בהולנדיה מיום היווסדה. רינה בעלת החברה בשותפות עם אחיה אבי ברססט
רינה ממלאת שורה ארוכה של תפקידי ניהול, מחשוב וכספים. בנוסף היא מנהלת את האסטרטגיה הפיננסית של הולנדיה וההשקעות בחברה.

גדי טל אלון

גדי טל אלון

מנכ"ל רשת הסניפים gadi@hollandia.co.il 054-2376078

גדי החל את דרכו בהולנדיה בשנת 2004 כמנהל סניף הדגל של החברה הממוקם בדן דיזיין סנטר, כשמאחוריו ניסיון רב בשיווק ומכירות. לאחר 3 שנות ניהול מערך מוקדי השירות ואספקות של החברה בשדרות ושילוב הידע והניסיון במכירות ובשירות לקוחות מונה בשנת 2015 למנכ'ל רשת החנויות.

דקלה הרוניאן

דקלה הרוניאן

סמנכ"לית משאבי אנוש dikla@bariglobali.com 054-2376027

החלה את דרכה בהולנדיה ב-2006 כמנהלת ההדרכה, ועסקה בפיתוח וניהול מערך ההדרכה, ובהמשך מונתה לתפקיד מנהלת הגיוס ועסקה בפיתוח וניהול מערך הגיוס ומשאבי האנוש של החברה.
משנת 2012 מכהנת כסמנכ”לית משאבי אנוש.
לפני שהצטרפה להולנדיה מילאה מגוון תפקידים בתחום המכירות, ההדרכה והנחיית קבוצות.
לדקלה תואר ראשון בסוציולוגיה ולשון עברית מאוניברסיטת בר אילן, וכן היא בוגרת קורס הנחיית קבוצות וקורס אימון.

עידן כץ

עידן כץ

סמנכ"ל רשת החנויות idan@hollandia.co.il 054-2376049

בוגר תעשייה וניהול עם התמחות בשיווק עידן התחיל את דרכו בהולנדיה ב-2008 בתחילה, עידן ניהל את סניף צפון והובילו לביצועים מרשימים, לאחר מכן מונה למנהל אזור מרכז ובשנה האחרונה מונה למנהל מכירות הרשת עידן הגיע מעולם התקשורת וצבר ניסיון רב בניהול ובמכירות.

ואדים ספקטור

ואדים ספקטור

מנהל היצוא למזרח אירופה direct@hollandia.co.il 054-2376013

הצטרף למשפחת הולנדיה ב1998. מ-2014 תפקיד של ניהול מכירות במזרח אירופה והדרכות בארץ מבוסס על בסיס ידע וניסיון במכירות ,הנדסת השינה, מנהיגות ויחסי אנוש מעולים.

מ-1998 עד שנת 2000 הוביל מכירות בסניף הולנדיה בר”ג.
משנת 2000 עד 2014 –ניהול סניף בילו.
בשנות 2012-2013 תפקיד ניהול סניף שילב גם ניהול איזור.
במשך 2007-2013 ניהול קשר עם לקוחות הולנדיה במזרח אירופה - השתתפות בכנסים, הדרכות ותערוכות.

חשיבה יצירתית, דביקות במטרה, רעיונר…
16 שנים של ניהול מכירות בארה”ב בתחום הריהוט נתנו לי אפשרות להתמחות במתן שירות ממחלקה ראשונה ללקוחותיי.

גלית בוזנח-נטיס

גלית בוזנח-נטיס

מתאמת יצוא main@hollandia.co.il 08-6628120

גלית התחילה את דרכה בהולנדיה ב-2008 וכיום היא מתאמת יצוא, אחראית על קשרי לקוחות חו”ל ושירות לקוחות בינלאומי. בעברה ניסיון עשיר בשילוח בינלאומי בחברות מובילות שונות.

יוליה לבוב

יוליה לבוב

מעצבת yulia@hollandia.co.il 054-5307009

בוגרת עיצוב תעשייתי ועיצוב מוצר במכללת ספיר. יוליה החלה את דרכה בהולנדיה בשנת 2013 כמעצבת הבית של החברה. במסגרת תפקידה יוליה אחראית על תכנון ועיצוב מגוון מוצרי החברה.
בניה ועיצוב סניפי הרשת. תכנון ועיצוב תערוכות וכנסים בארץ ובחו"ל.

אלעד נעים

אלעד נעים

מעצב elad@hollandia.co.il 052-6656929

בוגר עיצוב תעשייתי ועיצוב מוצר במכללת ספיר. אלעד החל את דרכו בהולנדיה בשנת 2013 כמעצב הבית של החברה.
במסגרת תפקידו אלעד אחראי על תכנון ועיצוב מגוון מוצרי החברה. בניה ועיצוב סניפי הרשת. תכנון ועיצוב תערוכות וכנסים בארץ ובחו"ל.

Free WordPress Themes, Free Android Games
heעברית