הולנדיה | Hollandia
 • A
  A
  A
צור קשר
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 1800-200-210
מזרני TEMPUR

מזרני TEMPUR

מזרוני TEMPUR מעניקים חווית שינה ייחודית לכל אדם בהתאם להרגלי השינה שלו.
באמצעות טכנולוגית TEMPUR, שפותחה על ידי NASA בשביל להקל על אסטרונאוטים בזמן שיגור, מספקים המזרנים תמיכה מוחלטת לגוף ופיזור הלחץ בצורה מושלמת. התכונות הייחודיות של מזרני TEMPUR מאפשרים שינה אפקטיבית נטולת לחץ, מנוחה אידיאלית לשרירים וחוויה מפנקת כל לילה מחדש.

החל מ - 7,071 ₪

צפו מה מייחד את חומר ה-Tempur

 • TEMPUR Original

  סדרת מזרני TEMPUR Cool Touch Original מספקת נוחות יוצאת דופן בשילוב תמיכה עדינה אך קשיחה.

  טכנולוגיית CoolTouch™ מאפשרת לך להרגיש בנוח ונינוח בכל לילה. החומר המיוחד הארוג לתוך כיסויי המזרנים שומר שהכיסויי יהיה קריר למגע וסופג חום עודף במהלך השינה.

 • TEMPUR Sensation

  סדרת מזרני TEMPUR Cool Touch Sensation  מספקת נוחות יוצאת דופן בשילוב נוחות עדינה אך קשיחה. אם אתם אוהבים את התחושה של מיטת הקפיצים המסורתית אך זקוקים לתמיכה רגישה ונוחות של TEMPUR אז מזרני TEMPUR Sensation Elite הם הבחירה המושלמת עוברכם.

 • TEMPUR Cloud

  עם שכבות נוחות עשויות מחומרים רכים במיוחד, סדרת TEMPUR Cool Touch CLOUD מציעה הרגעות מיידית והתאמה מושלמת לגוף. התוצאה היא שנת לילה משובחת. מערכת חלוקת נקודות לחץ משוכללת מבטיחה נוחות מקסימלית והפחתה בלחץ המופעל על הגוף בשינה.

 • TEMPUR Hybrid

  כל מרכיב במזרני סדרת TEMPUR Cool Touch  Hybrid עוצב מחדש בכדי ליצור את שיא החדשנות בתחום השינה. בפעם הראשונה אתם יכולים לחוות בו זמנית הן את תרונות הפגת הלחצים של חומר ה TEMPUR והן את התגובתיות של קפיצים.

למנוחה אמיתית נדרשת תמיכה מלאה

בגוף שלנו אין איברים ישרים, וכשאנו שוכבים השרירים והשלד במנוחה רק במקומות בהם הם נתמכים ע"י המזרן.

חומר ה TEMPUR מעניק לגוף מנוחה מיטבית בזכות שתי יכולות ייחודיות:

 

 • היצמדות והתאמה לגוף באופן מושלם ובכך מעניק אין ספור נקודות תמיכה.
 • בכל נקודת תמיכה הוא סופג ומפזר את הלחץ של הגוף ובכך מסיר אותו מהשרירים והשלד.
מזרני TEMPUR למנוחה אמיתית נדרשת תמיכה מלאה

עמוד השדרה

פיזור לחצים

TEMPUR
מבפנים

ספיגת תנועתיות

כך TEMPUR שומר על הגב שלנו, הוא מאפשר לאותם המקומות בגופנו היוצרים לחץ רב יותר על המזרן, כמו הכתפיים והאגן, להיכנס פנימה ובכך מאפשר לעמוד ה שדרה להישאר ישר ללא נטיות או לחצים.

TEMPUR פותח ב NASA  בכדי לספוג לחצים ולפזרם בעת ההמראה של המעבורת. כשאנו שוכבים גופנו יוצר לחץ על המזרן והמזרן מפעיל לחץ נגדי. במזרן TEMPUR המזרן אינו מפעיל לחץ אלא סופגו ומפזרו, ובכך תורם לזרימת דם חופשית בגופנו ולשינה רציפה עם הרבה פחות הסתובבויות והתהפכויות.

כך נראה טמפור מבפנים, המוני תאים קטנטנים עם הרבה מאד חורים כך שכאשר יוצרים עליו לחץ, התאים כמו מתכנסים פנימה והלחץ מתפזר באמצעות החורים. עם הסרת הלחץ התאים חוזרים למצבם המקורי והמלא. תמיד ולאורך זמן.

ל TEMPUR יכולת ספיגת תנועתיות מדהימה, עד 3% בלבד! לכן כשבן זוג אחד מסתובב על המזרן בן/ בת הזוג השני לא מרגיש בדבר.