הולנדיה | Hollandia
277 לילות ניסיון
277 לילות ניסיון

מזרן Tempur comfort Deluxe plus

מזרן plus Tempur comfort Deluxe, כל היתרונות במזרן אחד מושלם. 

מבנה המזרן בשילוב של חומר הTempur- בשכבה העליונה לתחושה ריחוף נעימה כמו על ענן ו- LATEX TALALAY  לתמיכה אקטיבית מושלמת כך שנהנים משתי העולמות. בנוסף, שילוב שכבת שיער קוקוס טבעי המעניק תוספת אוורור משמעותית לליבת המזרן.

המזרן בגובהה של כ-30 ס'מ במבנה שכבות ייחודי, בסיס המזרן הינו פולימר בעל תעלות אוורור רוחביות המאפשרות מעבר אוויר חופשי כך שהמזרן תמיד נשאר אוורירי ונעים. תחתית המזרן עשויה בד תלת ממד להגברת האוורור ושמירה על מעבר אוויר תמידי לתוך המזרן וחוצה לו.

בד ריפוד המזרן בעל טכנולוגיית VeroClean  אשר אינה מאפשרת חיי ווירוסים וחיידקים על בד ריפוד המזרן ובכך משיגים 100% ניקיון והיגיינה. 

למזרן ארבע ידיות נשיאה המעוטרים בלוגו הולנדיה.

המזרן בנוי במבנה  הנקרא NEVER TERN – כך שאין צורך להפוך את המזרן לעולם אלה רק לסובב אותו ראש רגלים ורגלים ראש בעזרת ידיות הנשיאה על מנת להשתמש בכל שטח המזרן בצורה שווה.

למזרן אזורי נוחות ארגונומיים ייעודיים לכתפיים מבטיחים נוחות מרבית ושינה אפקטיבית להפחתת תופעת הרדמות ונימול בידיים, במיוחד לישנים על הצד.

בחר/י גודל מזרן
מחיר: 8,478
Untitled_design_(24)-3
תמיכה נכונה
במזרן משולבת שכבת LATEX TALALAY מתחת לשכבת ה Tempur שילוב זה נותן למזרן אפשרות להתאים את עצמו למבנה ומשקל הגוף שלנו בצורה נכונה ולספק תמיכה נכונה בדיוק במקום בו אנו זקוקים לה .
אזורי נוחות לכתף
במזרן ישנם אזורי נוחות לכתף בדיוק במקום בו הכתף נמצאת לאפשר שינה נוחה על הצד ובכך גם מסייע למנוע נימול ו"הרדמות" הידיים בזמן שינה בתנוחת צד.
מזרן קומפורט דלוקס נוחות
אוורור אקטיבי
למזרן תחתית מאווררת במיוחד הבנויה מבד במבנה תלת ממדי , הבד הייחודי שומר על המזרן מאוורר ובכך מונע מעובשים ובקטריות לפגום במזרן.
מגן מזרן Anti Dust. מומלץ!
מגן מזרן אוורירי ומקנה לשוכב תחושה רכה ונעימה. הסיבים הממלאים את המגן עוברים טיפול Acrasan – המונע התפתחות חיידקים ופטריות, שהם מקור המזון של קרדיט האבק, וכך נמנעת הימצאות של קרדיט האבק. הטיפול הוא בסיבים עצמם מה שמבטיח את יעילות הטיפול לאורך זמן ,המגן מאפשר למזרן להביא לידי ביטויי מקסימלי את גמישותו .המגן שומר על ניקיון המזרן מכתמי זיעה ועוד.למגן מזרן חצאית הכיפית עם גומי לאחיזה טובה והדוקה על המזרן.מומלץ במיוחד לסובלים מאלרגיה לאבק.
מגן מזרן
ECO INSTITUT
ECO INSTITUT
תקן איכות יצור הלטקס טאללאי
Since 1932
Since 1932
יצור הלטקס טאללאי בהולנד
OEKO TEX 100
OEKO TEX 100
תו איכות יצור הלטקס טאללאי

גובה המזרן כ- 30 ס'מ ובדרגת גמישות גבוהה מאוד לאוהבי פינוק .

המזרן מתאים לכל סוגי המיטות, כולל מתכווננות

עד 14 ימי עבודה


תוכלו לבקש שמובילי הולנדיה יפנו אותו מביתכם, אנו מנסים לתרום המזרנים הישנים אם ראויים לשינה ואם לא אז נשלחים למתמנה מורשת, השירות ניתן באהבה ללא תשלום תוך רצון לעזור לכם ובנוסף לשמור על הסביבה על מנת שהמזרן לא ימצא את דרכו לרחובות ולשדות ויהפוך להיות מתרד לסביבה, הולנדיה מחויבת באמון הציבור לניהול חברה יצרנית הוגנת ומתחשבת בסביבה.

 

בלעדי לרוכשים באתר! לא מתאפשר לכם להגיע ולהתנסות במזרן אצלנו בסניפים? הזמינו עוד היום ונסו את המזרן בביתכם למשך 277 לילות. אנחנו בטוחים שהמזרן טמפור יעניק לכם את שנת הלילה לה תמיד ייחלתם. ותרגישו שיפור משמעותי באיכות השינה שלכם, במידה ולא תרגישו שיפור משמעותי באיכות שנתכם ותבקשו להחזיר המזרן נגיע מיד לאסוף המזרן ולהחזיר לכם הכסף ששולם על המזרן במלואו, ההובלה שקיבלתם המזרן והובלה שאוספים חזרה את המזרן לא תזוכה בהחזר הכספי , הסכום שיקוזז מהחזר יעמוד על 796 שח בלבד, אנו ממליצים שאם אהבתם המזרן מהרגע הראשון מה שקורה לרובנו אז זה נפלא , אם לוקח לכם זמן הסתגלות למזרן זה נורמלי מאוד ולכן קיבלתם לילות ניסיון כל כך ארוכים שתתנו לזמן לעשות את שלו ואכן הוא עושה את שלו ולקוחות מדוחים על התאהבות במזרן לאחר תקופה , שזה נפלא כמובן ובכך השגנו את מטרותינו ומטרתכם שלכם. תתחדשו :)

חוות דעת - מזרן Tempur comfort Deluxe plus
אנו נחים טוב יותר כשאנו יודעים את דעתך הכנה עלינו. עיין בחוות דעת שלנו למטה, והוסף בבקשה חוות דעת משלך

מפת סניפים
מפת סניפים מובייל
  • מזרן Tempur comfort Deluxe plus
    8,478
  • משלוח
    498
  • סה''כ
    8,976