מזרן Tempur comfort Deluxe

14 חוות דעת

מזרן Tempur comfort Deluxe, מפנק ותומך. 

למזרן שילוב של חומר הטמפור בשכבה העליונה המעניקה תחושה ריחוף נעימה ו- LATEX TALALAY  לתמיכה דינאמית מושלמת כך שנהנים משתי העולמות. בנוסף, שילוב שכבת שיער קוקוס טבעי המעניק תוספת אוורור משמעותית למזרן.

המזרן הינו חד צדדי במבנה שכבות ייחודי, בסיס המזרן הינו פולימר בעל תעלות אוורור רוחביות המאפשרות מעבר אוויר חופשי כך שהמזרן תמיד נשאר אוורירי ונעים. תחתית המזרן עשויה בד תלת ממד להגברת האוורור ושמירה על מעבר אוויר תמידי לתוך המזרן וחוצה לו.

בד ריפוד המזרן בעל טכנולוגיית VeroClean  אשר אינה מאפשרת חיי ווירוסים וחיידקים על בד ריפוד המזרן ובכך משיגים 100% ניקיון והיגיינה.

למזרן אזורי נוחות ארגונומיים ייעודיים לכתפיים מבטיחים נוחות מרבית ושינה אפקטיבית להפחתת תופעת הרדמות ונימול בידיים, במיוחד לישנים על הצד.

277 לילות ניסיון
277 לילות ניסיון
בחירת גודל מזרן
מחיר:  7,778
Untitled_design_(24)-3
תמיכה נכונה
במזרן משולבת שכבת LATEX TALALAY מתחת לשכבת ה Tempur שילוב זה נותן למזרן אפשרות להתאים את עצמו למבנה ומשקל הגוף שלנו בצורה נכונה ולספק תמיכה נכונה בדיוק במקום בו אנו זקוקים לה .המזרן בנוי במבנה הנקרא NEVER TERN – כך שאין צורך להפוך את המזרן לעולם אלה רק לסובב אותו ראש רגלים ורגלים ראש על מנת להשתמש בכל שטח המזרן בצורה שווה.
אזורי נוחות לכתף
במזרן ישנם אזורי נוחות לכתף בדיוק במקום בו הכתף נמצאת לאפשר שינה נוחה על הצד ובכך גם מסייע למנוע נימול ו"הרדמות" הידיים בזמן שינה בתנוחת צד.
מזרן Tempur comfort Deluxe אזור נוחות
אוורור אקטיבי
למזרן תחתית מאווררת במיוחד הבנויה מבד רשת במבנה תלת ממדי , הבד הייחודי שומר על המזרן מאוורר ובכך מונע מעובשים ובקטריות לפגום במזרן.
מגן מזרן Anti Dust. מומלץ!
מגן מזרן אוורירי ומקנה לשוכב תחושה רכה ונעימה. הסיבים הממלאים את המגן עוברים טיפול Acrasan – המונע התפתחות חיידקים ופטריות, שהם מקור המזון של קרדיט האבק, וכך נמנעת הימצאות של קרדיט האבק. הטיפול הוא בסיבים עצמם מה שמבטיח את יעילות הטיפול לאורך זמן ,המגן מאפשר למזרן להביא לידי ביטויי מקסימלי את גמישותו .המגן שומר על ניקיון המזרן מכתמי זיעה ועוד.למגן מזרן חצאית הכיפית עם גומי לאחיזה טובה והדוקה על המזרן.מומלץ במיוחד לסובלים מאלרגיה לאבק.
מגן מזרן
ECO INSTITUT
ECO INSTITUT
תקן איכות יצור הלטקס טאללאי
Since 1932
Since 1932
יצור הלטקס טאללאי בהולנד
OEKO TEX 100
OEKO TEX 100
תו איכות יצור הלטקס טאללאי

כ 28 ס"מ

המזרן מתאים לכל סוגי המיטות, כולל מתכווננות

עד 14 ימי עבודה


תוכלו לבקש שמובילי הולנדיה יפנו אותו מביתכם, אנו מנסים לתרום המזרנים הישנים אם ראויים לשינה ואם לא אז נשלחים למתמנה מורשת, השירות ניתן באהבה ללא תשלום תוך רצון לעזור לכם ובנוסף לשמור על הסביבה על מנת שהמזרן לא ימצא את דרכו לרחובות ולשדות ויהפוך להיות מתרד לסביבה, הולנדיה מחויבת באמון הציבור לניהול חברה יצרנית הוגנת ומתחשבת בסביבה.

 

בלעדי לרוכשים באתר! לא מתאפשר לכם להגיע ולהתנסות במזרן אצלנו בסניפים? הזמינו עוד היום ונסו את המזרן בביתכם למשך 277 לילות. אנחנו בטוחים שהמזרן טמפור יעניק לכם את שנת הלילה לה תמיד ייחלתם ותרגישו שיפור משמעותי באיכות השינה שלכם, במידה ולא תרגישו שיפור משמעותי באיכות שנתכם ותבקשו להחזיר המזרן נגיע מיד לאסוף המזרן ולהחזיר לכם הכסף ששולם על המזרן במלואו, ההובלה שקיבלתם המזרן והובלה שאוספים חזרה את המזרן לא תזוכה בהחזר הכספי, הסכום שיקוזז מהחזר יעמוד על 796 שח בלבד, אנו ממליצים שאם אהבתם המזרן מהרגע הראשון מה שקורה לרובנו אז זה נפלא , אם לוקח לכם זמן הסתגלות למזרן זה נורמלי מאוד ולכן קיבלתם לילות ניסיון כל כך ארוכים שתתנו לזמן לעשות את שלו ואכן הוא עושה את שלו ולקוחות מדווחים על התאהבות במזרן לאחר תקופה, שזה נפלא כמובן ובכך השגנו את מטרותינו ומטרתכם שלכם. תתחדשו :)

חוות דעת - מזרן Tempur comfort Deluxe
אנו משפרים ומשכללים את מוצרינו כשאנו יודעים את דעתכם הכנה על המוצר שרכשתם.
הוסיפו בבקשה חוות דעתכם מניסיון ושימוש במוצר שרכשתם
4.8
14 חוות דעת
 • יאנה ר
  תל אביב
  המזרן כ"כ נעים, עוטף, אני מאוד מרוצה. אני ממש שבעת רצון מהרכישה המעולה!!!
 • ענבל פ
  כפר סבא
  נוח, אני לא קמה תפוסה, אין תלונות! השירות של המובילים היה בסדר גמור.
 • עודד
  ראשון
  המזרן קשה יחסית ואני לא מרגיש שהשכבות מפזרות את הלחץ אני כל הזמן משנה תנוחה בגלל הלחץ אולי בגלל שבעובי של שכבת הטמפור דקה מידי
 • רוסטיסלב י
  תל אביב-יפו
  ביצעתי רכישה דרך האתר, אני מאוד מרוצה מהמזרן, הוא נוח, אני ישן טוב!
 • ליאור ע
  גני תקווה
  מאוד מרוצה, נוח.השירות של המובילים היה מצויין!
טען עוד
מפת סניפים
מפת סניפים מובייל
 • מזרן Tempur comfort Deluxe
  7,778
 • משלוח
  498
 • סה''כ
  8,276