מזרן Tempur comfort

1 חוות דעת

מזרן Tempur comfort, חדשני ותומך , מעוצב ונוח במיוחד. 

מזרן במבנה משולב של חומר הטמפור בשכבה העליונה המעניקה תחושה ריחוף נעימה ו- LATEX TALALAY  לתמיכה דינאמית מושלמת כך שנהנים משתי העולמות. בנוסף, שילוב שכבת שיער קוקוס טבעי המעניק תוספת אוורור משמעותית למזרן.

המזרן הינו חד צדדי במבנה שכבות ייחודי, בסיס המזרן הינו פולימר בעל תעלות אוורור רוחביות המאפשרות מעבר אוויר חופשי כך שהמזרן תמיד נשאר אוורירי ונעים. תחתית המזרן עשויה בד תלת ממד להגברת האוורור ושמירה על מעבר אוויר תמידי לתוך המזרן וחוצה לו.

בד ריפוד המזרן בעל טכנולוגיית VeroClean  אשר אינה מאפשרת חיי ווירוסים וחיידקים על בד ריפוד המזרן ובכך משיגים 100% ניקיון והיגיינה. לבד המזרן תקן בין לאומי מחמיר אקוטקס 100 שהינו תקן להבטחת השימוש בבד על ידי אדם ושאינו מזיק כלל. למזרן עיצוב חדשני של בד במבנה תלת ממד אוורירי מסביב למזרן ולו תפורים 4 ידיות אחיזה. המזרן בנוי במבנה  הנקרא NEVER TERN – כך שאין צורך להפוך את המזרן לעולם אלה רק לסובב אותו ראש רגלים ורגלים ראש על מנת להשתמש בכל שטח המזרן בצורה שווה.


למזרן אזורי נוחות ארגונומיים ייעודיים לכתפיים מבטיחים נוחות מרבית ושינה אפקטיבית להפחתת תופעת הרדמות ונימול בידיים, במיוחד לישנים על הצד.

277 לילות ניסיון
277 לילות ניסיון
בחירת גודל מזרן
מחיר:  7,378
Untitled_design_(24)-3
תמיכה נכונה
במזרן משולבת שכבת LATEX TALALAY מתחת לשכבת ה Tempur שילוב זה נותן למזרן אפשרות להתאים את עצמו למבנה ומשקל הגוף שלנו בצורה נכונה ולספק תמיכה נכונה בדיוק במקום בו אנו זקוקים לה .
אזורי נוחות לכתף
במיוחד לאוהבים לשכב בתנוחת צד נבנה בליבת המזרן תעלות רוחביות שמאפשרות ספיגת לחץ הכתף וצורתו ובכך מפחית הסיכוי להרדמות הידיים והרגשת הנימול המטרידה .
מזרן Tempur comfort אזור נוחות
אוורור אקטיבי
למזרן תחתית מאווררת במיוחד הבנויה מבד במבנה תלת ממדי , הבד הייחודי שומר על המזרן מאוורר ובכך מסייע למונע מעובשים ובקטריות לפגום במזרן.
מגן מזרן Anti Dust. מומלץ!
מגן מזרן אוורירי ומקנה לשוכב תחושה רכה ונעימה. הסיבים הממלאים את המגן עוברים טיפול Acrasan – המונע התפתחות חיידקים ופטריות, שהם מקור המזון של קרדיט האבק, וכך נמנעת הימצאות של קרדיט האבק. הטיפול הוא בסיבים עצמם מה שמבטיח את יעילות הטיפול לאורך זמן ,המגן מאפשר למזרן להביא לידי ביטויי מקסימלי את גמישותו .המגן שומר על ניקיון המזרן מכתמי זיעה ועוד.למגן מזרן חצאית הכיפית עם גומי לאחיזה טובה והדוקה על המזרן.מומלץ במיוחד לסובלים מאלרגיה לאבק.
מגן מזרן
ECO INSTITUT
ECO INSTITUT
תקן איכות יצור הלטקס טאללאי
Since 1932
Since 1932
יצור הלטקס טאללאי בהולנד
OEKO TEX 100
OEKO TEX 100
תו איכות יצור הלטקס טאללאי

גובה המזרן כ-22ס'מ , דרגת גמישות = קשיח ובו זמנית תומך ונעים .

המזרן מתאים לכל סוגי המיטות, כולל מתכווננות

עד 14 ימי עבודה


תוכלו לבקש שמובילי הולנדיה יפנו אותו מביתכם, אנו מנסים לתרום המזרנים הישנים אם ראויים לשינה ואם לא אז נשלחים למתמנה מורשת, השירות ניתן באהבה ללא תשלום תוך רצון לעזור לכם ובנוסף לשמור על הסביבה על מנת שהמזרן לא ימצא את דרכו לרחובות ולשדות ויהפוך להיות מתרד לסביבה, הולנדיה מחויבת באמון הציבור לניהול חברה יצרנית הוגנת ומתחשבת בסביבה.

 

בלעדי לרוכשים באתר! לא מתאפשר לכם להגיע ולהתנסות במזרן אצלנו בסניפים? הזמינו עוד היום ונסו את המזרן בביתכם למשך 277 לילות. אנחנו בטוחים שהמזרן טמפור יעניק לכם את שנת הלילה לה תמיד ייחלתם ותרגישו שיפור משמעותי באיכות השינה שלכם, במידה ולא תרגישו שיפור משמעותי באיכות שנתכם ותבקשו להחזיר המזרן נגיע מיד לאסוף המזרן ולהחזיר לכם הכסף ששולם על המזרן במלואו, ההובלה שקיבלתם המזרן והובלה שאוספים חזרה את המזרן לא תזוכה בהחזר הכספי, הסכום שיקוזז מהחזר יעמוד על 796 שח בלבד, אנו ממליצים שאם אהבתם המזרן מהרגע הראשון מה שקורה לרובנו אז זה נפלא , אם לוקח לכם זמן הסתגלות למזרן זה נורמלי מאוד ולכן קיבלתם לילות ניסיון כל כך ארוכים שתתנו לזמן לעשות את שלו ואכן הוא עושה את שלו ולקוחות מדווחים על התאהבות במזרן לאחר תקופה, שזה נפלא כמובן ובכך השגנו את מטרותינו ומטרתכם שלכם. תתחדשו :)

חוות דעת - מזרן Tempur comfort
אנו משפרים ומשכללים את מוצרינו כשאנו יודעים את דעתכם הכנה על המוצר שרכשתם.
הוסיפו בבקשה חוות דעתכם מניסיון ושימוש במוצר שרכשתם
5
1 חוות דעת
 • אלה ו
  הוד השרון
  מזרן כ"כ מעולה, עוטף, נעים,נוח. ממש מרוצים ממנו.
מפת סניפים
מפת סניפים מובייל
 • מזרן Tempur comfort
  7,378
 • משלוח
  498
 • סה''כ
  7,876