מזרני TEMPUR

מזרני טמפור החדשים אלו המזרנים הטובים בעולם עם תרכובת ה- Tempur advanced שפותחה במעבדות החלל של NASA עם שילוב חדשני של טכנולוגית Smart Cool המעניקה תחושת קרירות ונעימות כל הלילה. למזרן מס' שכבות שפותחו בטכנולוגיות ייחודיות למען תמיכה מושלמת לגוף. ההרכב הייחודי מכיל מיליארדי תאים רגישים במיוחד המגיבים לצורה המדויקת שלך, למשקל ולחום הגוף שלכם. המזרנים החדשים מגיעים במגוון רמות גמישות. להתאמת המזרן הטוב ביותר בשבילכם הגיעו לייעוץ בסניפים.

מזרני טמפור החדשים
 • מזרן Tempur Prima 25
  מזרן טמפור + Tempur Prima Plus
  מחיר: 89 לחודש
 • מזרן Tempur one
  מזרן טמפור Tempur Pro LUX Smart Cool חומר ה- ®TEMPUR המשולב במזרן פותח במעבדות החלל של NASA לנטרול לחצי ה-G המופעלים על האסטרונאוטים...
  מחיר: החל מ- 15933
 • מזרן Tempur one
  מזרן טמפור Pro Smart Cool חומר ה- ®TEMPUR המשולב במזרן פותח במעבדות החלל של NASA לנטרול לחצי ה-G המופעלים על האסטרונאוטים...
  מחיר: החל מ- 11750
 • מזרן Tempur one
  מזרן טמפור Pro Plus Smart Cool חומר ה- ®TEMPUR המשולב במזרן פותח במעבדות החלל של NASA לנטרול לחצי ה-G המופעלים על האסטרונאוטים...
  מחיר: החל מ- 13278
 • מזרן Tempur one
  Hybrid Pro Plus Smart Cool - Medium Firm חומר ה- ®TEMPUR המשולב במזרן פותח במעבדות החלל של NASA לנטרול לחצי ה-G המופעלים על האסטרונאוטים...
  מחיר: החל מ- 14937
 • TEMPUR Sensation Elite
  TEMPUR Sensation Elite
  393 חוות דעת
  אם אתם רגילים לישון על מזרן קפיצים ורוצים את התחושה הדומה במזרן הטמפור זה בדיוק הדגם הנכון,...
  מחיר: החל מ- 15456
 • מזרן Tempur one
  מזרן Tempur one
  202 חוות דעת
  חומר ה- ®TEMPUR המשולב במזרן פותח במעבדות החלל של NASA לנטרול לחצי ה-G המופעלים על האסטרונאוטים...
  מחיר: החל מ- 7778
מזרני TEMPUR
מזרני TEMPUR

מזרן טמפור – מהחלל למיטה

במשך שנים נודע שמו של טמפור בעיקר בגלל מבחן כוס היין המפורסם. כשכוס היין האדומה מונחת על מזרן טמפור, כאשר המציג ישן, זז וקופץ על מזרן טמפור כוס היין לא זזה ממקומה.


בכל אופן, האם ידעתם שההיסטוריה של טמפור החלה את דרכה אצל מדעני נאסא בשנות ה- 60 מדעני נאסא החלו לפתח חומר חדש כדי להפחית את השפעת כוח ה G על גוף האסטרונאוטים עם שיגורם לחלל וחזרה. הם הצליחו ליצור חומר ויסקו אלסטי. עשרות שנים לאחר מכן נאסא פרסמו את הנוסחה שלהם לציבור, מדענים שוודים לקחו את נוסחת החומר, שיכללו והתאימו אותה לשינה. הם קראו לה TEMPUR®.


כמה שנים מאוחר יותר, בתחילת שנות ה 90, מייסד החברה בובי טרסל נסע לאירופה בחיפוש אחר סוסי מרוץ, אך הוא גילה משהו אחר לחלוטין. לאחר שביקר בשוודיה וישן על מזרן עם כיסוי מיוחד ויוצא דופן, הוא החל להאמין בחומר של טמפור. הוא כל כך אהב את ההרגשה ולכן החליט להביא אתו הביתה כרית לצוואר ותוספת למזרן. והיום יותר מ 30 שנים לאחר מכן, מיליוני אנשים חוו וחווים את העוצמה וההרגשה המשנה את חיי השינה ה- Tempur.

לאורך כל השנים TEMPUR® ממשיכה לחדש ולשפר את הנוסחה המקורית ואפילו להתייחס למחקרים שמצאו כי סביבת שינה קרירה יותר עוזרת להירדם מהר ולזמן רב יותר. 


למעשה, טמפור ניגשת למחקרי אקלים וחדשנות בשינה באותה דרך בה מומחים ומדענים ניגשים לחקר החלל. בצורה מדעית וניסויים. 

לדברי אלן "אנחנו לא מפסיקים לשנות. ואני בטוח שאנו החברה היחידה בענף המתקרבת למדע השינה כמונו". 

זו הסיבה שהחידוש האחרון שלנו ה-  TEMPUR-QuickRefresh° הוא בעל הדירוג הגבוה ביותר שלנו עד היום. טכנולוגיית הבד הזו מאפשרת הוצאת לחות מחוץ למזרן ולכן אנו מסוגלים לישון עמוק יותר ולהתעורר רעננים יותר.

מזרני טמפור

צפו מה מייחד את חומר ה-Tempur