איך יצרנו איכות שינה מושלמת

היסטוריה של הולנדיה

תמונהייסוד הולנדיה והבאת המיטות המתכווננות הראשונות לישראל של חברת AUPING ההולנדית שהמציאה את המיטה המתכווננת הראשונה בעולם וקיימת מאז 1888. חברת הולנדיה הוקמה בשנת 1981 על ידי יצחק ויהודית ברססט, חקלאים ממושב אורות. יצחק ברססט, שסבל מכאבי גב תדירים, חיפש מיטה מיוחדת שתקל על סבלו ומצא את מבוקשו בהולנד.
ייסוד הולנדיה והבאת המיטות המתכווננות הראשונות לישראל של חברת AUPING ההולנדית שהמציאה את המיטה המתכווננת הראשונה בעולם וקיימת מאז 1888. חברת הולנדיה הוקמה בשנת 1981 על ידי יצחק ויהודית ברססט, חקלאים ממושב אורות. יצחק ברססט, שסבל מכאבי גב תדירים, חיפש מיטה מיוחדת שתקל על סבלו ומצא את מבוקשו בהולנד.
1981
תמונהמיטת מקסוואל המתכוונת המיוצרת בארה'ב בישראל.
מיטת מקסוואל המתכוונת המיוצרת בארה'ב בישראל.
1988
תמונההולנדיה מביאה לראשונה את מוצרי חברת TEMPUR לישראל והופכת לנציגה הבלעדית שלה בארץ.
הולנדיה מביאה לראשונה את מוצרי חברת TEMPUR לישראל והופכת לנציגה הבלעדית שלה בארץ.
1992
תמונההעתקת המרכז הלוגיסטי מקריית מלאכי לשדרות.
העתקת המרכז הלוגיסטי מקריית מלאכי לשדרות.
1998
תמונהפריצה לשווקים הבינלאומיים
פריצה לשווקים הבינלאומיים
1998
תמונההשקת המיטה המתכווננת דגם gravity light והתחלת ההשתתפות של הולנדיה בתערוכות בין לאומיות
השקת המיטה המתכווננת דגם gravity light והתחלת ההשתתפות של הולנדיה בתערוכות בין לאומיות
2000
תמונההשקת הדגם הראשון של סדרת מיטות מתכוונות gravity zero
השקת הדגם הראשון של סדרת מיטות מתכוונות gravity zero
2001
תמונהנחתם הסכם עם מעצב העל הבנילאומי Karim Rashid לעיצוב סדרת מסגרות מיטה בלעדית להולנדיה מיטות אלה הוצגו ונמכרו בישראל ומעבר לים
נחתם הסכם עם מעצב העל הבנילאומי Karim Rashid לעיצוב סדרת מסגרות מיטה בלעדית להולנדיה מיטות אלה הוצגו ונמכרו בישראל ומעבר לים
2013
תמונההולנדיה משיקה את המיטה המתכווננת הראשונה בעולם בעלת היכולת הייחודית לירידה מתחת לקו ה-180 מעלות. בנוסף לזוויות כיוונון מרשימות לצוואר , לגב, לירך ולרגל וכל זאת בעזרת ארבע מנועי כיוונון חדשניים.
הולנדיה משיקה את המיטה המתכווננת הראשונה בעולם בעלת היכולת הייחודית לירידה מתחת לקו ה-180 מעלות. בנוסף לזוויות כיוונון מרשימות לצוואר , לגב, לירך ולרגל וכל זאת בעזרת ארבע מנועי כיוונון חדשניים.
2013
תמונהזכייה בפרס עיצוב וחדשנות בינלאומי בגרמניה, בנוסף ליותר מ 10 פרסי עיצוב וחדשנות בישראל במהלך השנים
זכייה בפרס עיצוב וחדשנות בינלאומי בגרמניה, בנוסף ליותר מ 10 פרסי עיצוב וחדשנות בישראל במהלך השנים
2015
תמונההולנדיה מקבלת זיכיון ייצוג בלעדי בישראל של המותג האנגלי Vispring. מותג בעל וותק וניסיון של מעל מאה שנים ביצור מזרנים בעבודת יד מחומרים טבעיים בלבד, מלכת אנגליה ישנה על מזרני Vispring והמותג נחשב לאמין והאהוב ביותר באנגליה.
הולנדיה מקבלת זיכיון ייצוג בלעדי בישראל של המותג האנגלי Vispring. מותג בעל וותק וניסיון של מעל מאה שנים ביצור מזרנים בעבודת יד מחומרים טבעיים בלבד, מלכת אנגליה ישנה על מזרני Vispring והמותג נחשב לאמין והאהוב ביותר באנגליה.
2017

אודותינו

תסתכלו על העולם אחרת

הולנדיה היא חברה בינלאומית שנוסדה ב-1981 ע"י מר יצחק ברססט ומנוהלת היום ע"י אבי ברססט. מאז הקמתה היא מייבאת, מפתחת, מייצרת ומשווקת את מערכות השינה היוקרתיות והאיכותיות בעולם.
 
הולנדיה עידנה והביאה לכלל שלמות את שנת הלילה הטובה ביותר, תוך התחשבות בכלל צרכי השינה שלכם, באמצעות מערכות יוקרתיות המבוססות על הנדסת שינה פורצת דרך. העיקרון: שילוב של אומנות ועבודת ידיים עם חומרים מהשורה הראשונה, כדי להבטיח לכל אחד מקום מפלט יוקרתי ומפנק, למנוחה ורגיעה אמיתיים.
 
מתוך ההבנה העמוקה ששינה היא אחד משלושת הגורמים המבטיחים את איכות החיים (לצד תזונה מאוזנת ופעילות גופנית) – הפילוסופיה של הולנדיה נתמכת במחקרים רבים המוכיחים את הקשר ההדוק בין שינה איכותית (באמת) ליקיצה ליום נמרץ ואנרגטי. ובמדויק: Reborn Every Day. כמו להתעורר לחיים חדשים, בכל יום.
 
מעשית, הולנדיה מובילה את מהפכת השינה האיכותית בישראל עם טכנולוגיות ופתרונות שינה מתקדמים המשפרים באופן מובהק את איכות השינה. גולת הכותרת של מערכות השינה היוקרתיות שלנו הן המיטות המתכווננות בטכנולוגיות החדשניות של הולנדיה.
 
נקודת המוצא: הגוף שלנו לא מותאם לישון על משטח שטוח לחלוטין, מאחר ואין איבר ישר אחד בגופנו. וכדי ליהנות משינה בריאה ומרעננת, הגב צריך להיות מורם קמעה כדי לאפשר נשימה עמוקה וכפות הרגליים צריכות גם הן להיות מורמות כדי לעודד זרימת דם נכונה. הרמת פלג הגוף העליון והתחתון מסייעת בהורדת הלחץ שמרגישים לעיתים קרובות בגב התחתון.

 

מיטות מתכווננות מעניקות גם חוויית שינה מפנקת במיוחד: המיטה מותאמת לשלל פעולות ותנוחות בהתאמה אישית. אתם מוזמנים לשלב את הכוונון המדויק לכם עם מזרן איכותי (למשל, TEMPUR או LATEX) וכרית תומכת – והפינוק כולו שלכם.
 
בין מוצרי הולנדיה: שפע של מערכות שינה מתכווננות מתקדמות, פתרונות אירוח שונים (כולל ספות שהופכות בקלות למיטת אורחים נוחה), כלי מיטה וגם את "חבילת הולנדיה לחוויית שינה מושלמת", הכוללת גם את מבשמי השינה המרתקים Sense.
המרכז הלוגיסטי של הולנדיה ממוקם בעיר שדרות בדרום הארץ והוא כולל מרכזי ייצור, מחקר ופיתוח. המפעל מעסיק את תושבי הסביבה, מרביתם תושבי שדרות. המרכז הלוגיסטי קולט את המרכיבים והמוצרים השונים, המגיעים מהמקורות האיכותיים ביותר בעולם, ומפיץ את המערכות והמוצרים השונים לאלפי הלקוחות של הולנדיה בארץ ובעולם. במרכז הלוגיסטי ממוקמת גם מחלקת שירות הלקוחות שלנו, בה אנו גאים במיוחד בזכות שירות FIRST CLASS הניתן לכל אחד מהלקוחות.
 
מרכז המחקר שלנו ממוקד בערך אחד: להבטיח שהולנדיה תשמור על מקומה כיצרנית מערכות השינה המתקדמות, החדשניות והמובילות בעולם.
 
ואמנם, לאורך השנים זכתה הולנדיה במספר רב של פרסי תעשייה עבור עיצוב, חדשנות ושירות לקוחות. אנחנו עושים ונעשה הכל כדי להמשיך ולהוביל את קטגוריית השינה, כדי שתמשיכו ליהנות משנת לילה איכותית, שתעניק לכם את הבסיס לבוקר אנרגטי וליום נפלא
 
 
כי יום נפלא מתחיל בלילה של הולנדיה.
ברססט הוציא לאור שלושה ספרים עם עצות לשיפור איכות השינה פרי עטו אשר תורגמו גם לאנגלית ונמכרים בהצלחה בארץ ובעולם. עוד על ספרים ורכישתם - לחצו כאן

 

כתובת: אמסטרדם 2, שדרות

ח.פ: 51158898

הנבחרת המובילה את הולנדיה להצלחה בארץ ובעולם

אף אחד לא יכול לשרוק סימפוניה בעצמו, צריך מקהלה שלמה כדי לנגן אותה

 • אבי ברססט
  כמנהיג החברה ביומיום וככוח המניע שלה, אבי ברססט הוא האחראי לצמיחתה הלאומית והבינלאומית של הולנדיה ב-20 השנים האחרונות. ברססט הוא אחד מהמומחים העולמיים בעיצוב, יצור ושיווק מערכות שינה מתכווננות, ברססט בודק באופן מקצועי ואישי את כל מוצרי הולנדיה בביתו לפני יציאתם לשוק. ברססט משמש כנציג ארגון השינה העולמי בישראל, כתב ספרים על שינה, בעל תוכנית רדיו קבועה בנושא שינה ומשמש כמרצה בארץ ובעולם כמומחה בתחומו.
  אבי ברססט
  מנכ׳׳ל
  avi@hollandia.co.il
  054-4530135
 • יצחק ברססט
  מר ברססט מכהן כיום כנשיא של הולנדיה, ברססט משקיע ממרצו וניסיונו הרב במחקר המוצר ופיתוחו, כמו גם על שיפורים מתמשכים במוצרים קיימים והפקת בקרת האיכות כללית של המכונות במערך ההרכבה שאת רובם תכנן ובנה בהתאמה למוצרי הולנדיה . ברססט מייצג את החברה בדרג הגבוה ביותר.
  יצחק ברססט
  נשיא ומייסד
  isaac@hollandia.co.il
  1-800-200-210
 • רינה בן חמו רוזן
  רינה בן חמו רוזן, רואת חשבון CFO, עובדת בהולנדיה מיום היווסדה. רינה בעלת החברה בשותפות עם אחיה אבי ברססט רינה ממלאת שורה ארוכה של תפקידי ניהול, מחשוב וכספים. בנוסף היא מנהלת את האסטרטגיה הפיננסית וההשקעות של הולנדיה.
  רינה בן חמו רוזן
  סמנכלית
  rina@hollandia.co.il
  054-7709935
 • עידן כץ
  עידן כץ בוגר תואר בהנדסת תעשייה וניהול עם התמחות בשיווק חלק ממשפחת הולנדיה מ-2008 בתפקיד סמנכ"ל שיווק ומכירות, במסגרת התפקיד אחראי על ניהול תחום המכירות והשיווק בחברה, פיתוח עסקי, ניהול לקוחות אסטרטגיים, ניהול פרויקטים רוחביים, ליווי ופיתוח מנהלי סניפים, תכנון וביצוע תוכנית שיווק, אחריות לעמידה ביעדים ומדדי הביצוע המוגדרים ברשת. בכפיפות ישירה למנכ"ל החברה.
  עידן כץ
  סמנכל
  idan@hollandia.co.il
  054-2376049
 • דבורה מירילשווילי
  בוגרת תואר ראשון בחינוך ומשאבי אנוש ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, דבורה התחילה את דרכה בהולנדיה בשנת 2015 כמנהלת סניף ראשון לציון אותו הובילה להישגים מרשימים לאורך השנים. בעלת ידע וניסיון בהובלת תהליכים ארגוניים ופיתוח של צוותים. דבורה מנהלת במקביל את הקשר האישי עם אדריכלים ומעצבים בהולנדיה ואחראית על שיתוף הפעולה עמם.
  דבורה מירילשווילי
  מנהלת מכירות הרשת
  dvora@hollandia.co.il
  054-6234094
 • יוליה לבוב
  בוגרת עיצוב תעשייתי ועיצוב מוצר במכללת ספיר. יוליה החלה את דרכה בהולנדיה בשנת 2013 כמעצבת הבית של החברה. במסגרת תפקידה יוליה אחראית על תכנון ועיצוב מגוון מוצרי החברה. בניה ועיצוב סניפי הרשת. תכנון ועיצוב תערוכות וכנסים בארץ ובחו"ל.
  יוליה לבוב
  מעצבת
  yulia@hollandia.co.il
  054-5307009
 • גלית בוזנח-נטיס
  גלית התחילה את דרכה בהולנדיה ב-2008 וכיום היא מתאמת יצוא, אחראית על קשרי לקוחות חו”ל ושירות לקוחות בינלאומי. בעברה ניסיון עשיר בשילוח בינלאומי בחברות מובילות שונות.
  גלית בוזנח-נטיס
  מתאמת יצוא
  main@hollandia.co.il
  08-6628120
 • קטי יצחקוב
  בעלת ניסיון של כ-14 שנה בתחום משאבי אנוש מעולמות התעשייה והייצור. בעלת תואר ראשון במדעי התנהגות מאוניברסיטת בן גוריון. תושבת קריית גת.
  קטי יצחקוב
  מנהלת משאבי אנוש
  KETY@BARIGLOBALI.COM
  ‎052-7799592‏