מזרנים

שינה טובה, רגועה, תומכת ומפנקת דורשת מזרן מהחומרים המתקדמים והאיכותיים ביותר 

בשילוב הבנה מעמיקה בהנדסת השינה וצרכי הגוף. מזרנים הינם בעלי חשיבות גבוהה 

באיכות השינה שלכם, ולכן אנו ממליצים לכם לבחור במזרן שעושה שימוש בטכנולוגיה

המובילה של הרגע, כזו שהושגה לאחר שנים של מחשבה ומחקרים.

מזרני טמפור הולנדיה
 • מזרני TEMPUR

  מזרוני TEMPUR מעניקים חווית שינה ייחודית לכל אדם בהתאם להרגלי השינה שלו. באמצעות טכנולוגיית TEMPUR, שפותחה על ידי NASA בשביל להקל על אסטרונאוטים מכוחות ה- G העצומים המופעלים עליהם בזמן שיגורם לחלל וחזרתם לאטמוספירה, מספקים המזרנים תמיכה מוחלטת לגוף ופיזור הלחץ בצורה מושלמת מזרני הטמפור הינם היחידים בעולם שזכו להיכנס להיכל התהילה של תכנית החלל הבינלאומית כמוצר משנה חיים.

 • מזרני Latex

  טבעי שתישנו מצוין
  שינה טובה זה בטבע שלנו …מקור הלטקס הטבעי המשמש את הולנדיה לייצור מזרני לטקסTALALAY  בעצי הגומי הגדלים בדרום מזרח אסיה. תהליך הייצור הייחודי של הלטקס מאפשר לכם ליהנות משינה מעולה על מזרן ארגונומי איכותי ויוקרתי, לשנים רבות.

 • מזרני VISPRING

  מאז שנת 1901 מזרני VISPRING  מולכים בממלכת מזרני היוקרה המפנקים בעולם. עם חומרי הגלם הטבעיים האיכותיים ביותר שיש לטבע להציע, יצור בעבודת יד קפדנית עם ידע רב שעבר מדור לדור, מובן שמזרן מפנק ומיוחד כל כך נמצא גם בבית המלוכה האנגלי.

 • מזרני ילדים ונוער

  מזרנים המיועדים לשינה של ילדים ונוער זוכים לראשונה להתייחסות הולמת לצרכי השינה שלהם , מזרנים אלה ניבנו תוך מענה מעולה ונכון של צרכי הילדים והנוער במהלך שנתם. המזרנים מורכבים מלאטקס Talalay איכותי ברמת גמישות מותאמת ומעטפת בד ריפוד סופר סטרץ' שעבר טיפול המונע מחייה של חיידקים ווירוסים לשינה הגיינית ובריאה.

 • מזרן טמפור + Tempur Prima Plus
 • מזרן Platinum Celsion
 • מזרן Tempur/Latex Wings

מזרנים של הולנדיה - כל מה שצריך לחלומות פז

מזרן הינו החלק הכי חשוב בכל מיטה, נקודה. לפני ראש המיטה, הבסיס שלה והרגליים שלה אשר כבודם במקומם מונח, המזרן הינו החלק במיטה שעליו מונח הגב לאורך שעות רבות בכל יום, או ליתר דיוק בכל לילה, 8 שעות ולעתים אף יותר. מסיבה זו, אין ספק שרכישת מזרון הינה השקעה שאסור להמעיט בערכה.ישנם סוגים רבים של מזרנים שאולי כבר שמעתם עליהם כמו מזרני לטקס latex, מזרני טמפור Tempur, ועוד. את אלו תוכלו למצוא בין היצע המזרונים של הולנדיה. מזרנים של מיטב החברות מכל רחבי העולם, לרבות מזרן אשר עושה שימוש בטכנולוגיה של NASA, לא פחות. במילים אחרות, אתם מוזמנים לבוא, להתרשם בעצמכם, להשתרע על המזרן ולתת לאיכות לדבר בעד עצמה.

הטכנולוגיה מתקדמת בקצב וכל יום צצה לה מילת מפתח חדשה שעושה חשק. מיטב המוחות לא מפסיקים לשקוד על הפיתוחים האחרונים במזרנים, כדי להביא את הטוב ביותר לגב שלכם, לא פחות ולא יותר, להכיר עוד קצת את עמוד השדרה האנושי, למצוא מענה לכל הבעיות האורתופדיות שישנן באמצעות עיצוב איכותי, חומרי גלם משובחים והנדסת אנוש, וכמובן להעניק לכם את הטוב ביותר לשינה ערבה וחלומות פז. כך גם בהולנדיה. הצוות המסור של הולנדיה ליקט מזרנים איכותיים, אשר מיטב המוחות הנדסו ועשו לילות כימים, כדי שאתם תוכלו ליהנות משנת הלילה המושלמת שתמיד רציתם.

מגוון מזרנים מבית הולנדיה

אז מה תמצאו אצלנו בחברת הולנדיה? מזרן Tempur שעושה שימוש בטכנולוגיה שפיתחה NASA ונועדה להקל על אסטרונאוטים בחלל, מזרן אשר עושב שימוש בלטקס האיכותי ביותר ובעץ איכותי שגדל בצד השני של העולם והובא כל הדרך לכאן כדי להפוך את שנת הלילה שלכם ללא פחות ממושלמת, מזרן VISPRING שאפילו בתי מלוכה (לא פחות!) נהנים ממנו, ועוד.

מה כל זה אומר? מזרונים הינם בעלי חשיבות מכרעת באיכות השינה שלכם, ומן הראוי שתפרגנו לעצמכם במזרון שעושה שימוש בטכנולוגיה המובילה של הרגע, כזו שהושגה לאחר שנים של מחשבה, מחקרים, מעקב ומיטב המוחות שהיו מעורבים בתהליך. מלבד היופי והאסתטיקה שלהם, חשיבות רבה שאי אפשר להמעיט בערכה, עליכם לחשוב קודם כל על הבריאות, למצוא את המזרון המתאים ביותר לגבכם ולבריאותכם, לרכוש אותו וליהנות משנת לילה מושלמת. אנחנו בהולנדיה כבר חשבנו על זה, ואצלנו תוכלו למצוא את המזרנים הכי מוצלחים, הכי איכותיים, כאלה שיעזרו לכם לישון היטב ולהתעורר בבוקר עם חיוך מאוזן לאוזן, כזה שרק שינה מושלמת על מזרון איכותי וטוב יכולה להביא. אתם מוזמנים לבוא, להתרשם, לעצום עיניים לרגע ולהבין על מה כולם מדברים.