הולנדיה | Hollandia
צור קשר
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9964717

מיטות מתכוונות

על החשיבות המכרעת של השינה בבריאות, ביצרנות, בבטיחות, בבטחון ובאושר הכללי שלנו כולם כבר יודעים, רק שהסוד הגדול לשינה הטובה ביותר הוא השינה המכווננת! 

מיטות מתכוונות
 • מיטות Auping
  השינה הטובה בעולם כבר למעלה מ-130 שנה
   
  חברת AUPING ההולנדית היא מיצרנית המיטות המובילות בעולם, ותחת שמה מגוון מיטות מתכווננות מתקדמות.
  בעולם של Auping, המיטה שלנו, זו שאנחנו פוגשים בכל לילה ומתעוררים אליה כל בוקר, צריכה להיות לא פחות ממושלמת.
  החברה ההולנדית אף זכתה בתואר אבירות (Royal) מממלכת הולנד, על תרומתה לשיפור איכות השינה והחיים במשך שנים רבות.
 • מיטות Perfect

  נוחות מקסימלית לחווית שינה אקסקלוסיבית. עמידות מרבית תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר והבאתם לרמת גימור מהטובות בעולם – החלומות שלכם מעולם לא ירגישו אמיתיים יותר.
  עם HOLLANDIA PERFECT תמצאו שהמיטה מתאימה עצמה לחדר השינה שלכם. המיטות הארגונומיות מתכווננות בצורה מושלמת עבור הגוף ותנוחת השינה שלכם ובעזרת המנגנון החשמלי השקט תוכלו ליהנות מחווית משתמש קלה ומשינה רגועה ונטולת לחצים.

 • מיטות H

  בהולנדיה אנו עושים הכל לספק שינה ממעלה ראשונה תוך כדי שימוש בחומרים ובטכנולוגיה האיכותיים ביותר שישנם כיום על פני כדור הארץ. באופן טבעי הישגים שכאלו הם בעלי ערך רב. בכדי לאפשר גם למי שרוצה לישון כמו שמגיע לו וכרגע יכולותיו הכלכליות מוגדרות, הולנדיה יצרה 2 סדרות מיוחדות של מיטות מתכווננות במחירים מיוחדים מאד. כדי שלא להתפשר על איכות החומרים, איכות הטכנולוגיה או איכות השירות, ועם זאת להציע מחיר מיוחד נוצרו חבילות מוגדרות מראש.

  החל מ- 19,900
 • מיטות Diamond

  שינה איכותית, יציבה, תומכת ומחדשת אנרגיות, במיוחד תוך כדי כוונון קל המותאם לגוף שלנו יכולה להשתלב במגוון עיצובים של חדרי שינה, הן אלו של הולנדיה והן אלו שכבר עכשיו נמצאים בביתכם או שאתם מעצבים בעצמכם.

 • מיטות מולטימדיה

  חדר השינה כבר מזמן משמש לא רק לשינה אלא גם להירגעות ובידור. חברת הולנדיה מפתחת ומחדשת באופן מתמיד את סביבת חדר השינה כך שתהלום את כל הצרכים העכשוויים. מיטת AKIDA עוטפת אותנו ומספקת לנו את כל צרכינו מבלי לצאת מחדר השינה. לא סתם אנחנו אומרים  let's stay in bed.