מיטות

הולנדיה מציעה לכם מגוון מיטות מעוצבות ואיכותיות שיתאימו לחדר השינה שלכם, לטעמכם האישי לרצונות שלכם. מיטה אשר ניתן להתאים בדיוק לפי הצרכים שלכם.

מיטות הולנדיה
 • מיטות מתכווננות

  הולנדיה מציעה מיטות מתכווננות איכותיות וטובות אשר עוצבו בקפידה על ידי מיטב המעצבים ואנשי המקצוע המובילים בעולם. מיטה מתכווננת אשר תוכלו להתאים לכל מצב.

 • מיטות זוגיות

  הולנדיה מציעה מיטות זוגיות המתאימות גם לזוג וגם ליחד, מיטות מעוצבות, מפנקות ונוחות. מיטה זוגית מעוצבת המותאמת לגב שלכם. 

 • מיטות יהודיות

  בהולנדיה שמים דגש מיוחד על התאמת המיטה שכן מיטה היא מקום בו מבלים 8 שעות לכל הפחות ביום. נעשה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, המתבססים על ידע, ניסיון, חשיבת אנוש וייעוץ עם אנשי המקצוע המובילים בתחומם.

 • מיטות עם ארגז מצעים

  אנחנו נשמח לתת לכם את הייעוץ המקצועי ונשמח להתאים לכם את המיטה היפה שתוסיף טוויסט וטעם לחדר השינה שלכם.

 • מיטות נוער

  לשינה איכותית ובריאה, השפעה מכרעת על תפקודם והתפתחותם של ילדים ומתבגרים בתקופה החשובה ביותר להתפתחותם הפיזית והנפשית, והיא תורמת לכישוריהם הקוגניטיביים וליכולתם להתרכז וללמוד. מכאן החשיבות המכרעת בבחירת המיטה המתאימה להם.

 • מיטה מתכווננת NEW Elisir
 • מיטה זוגית AUPING Essential
 • מיטה מתכווננת AUPING Essential
 • מיטה זוגית NEW Elisir

כל מה שצריך במיטה המושלמת

מיטה היא המקום בו אתם מבלים שליש מהיום שלכם בממוצע 8 שעות שינה, לכל הפחות, ומהווה חלק מרכזי ביותר בכל חדר שינה. היא המקום בו אתם נחים, נרגעים, צופים בטלוויזיה, גולשים במחשב או בסמארטפון, מבלים עם היקרים לכם ועוד. בהולנדיה, חברת הרהיטים והמיטות מהמובילות בישראל, בהחלט מודעים לכך ונותנים למיטה את הכבוד הראוי לה באיכות, בחשיבת אנוש, בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, בייעוץ עם אנשי המקצוע המובילים וכל זה על מנת לספק לכם את המיטה הכי טובה שיש, ללא פשרות.

מבחר סוגי מיטות המותאמות בדיוק לכם!

הולנדיה מציעה מגוון מיטות שיתאימו בדיוק לחדר השינה שלכם, לטעם האישי, לצרכים שלכם ולרצונות שלכם. חובבי הטכנולוגיה וההתאמה האישית ישמחו להכיר את המיטות המתכווננות של הולנדיה;-אשר ניתן להתאים לכם, בכל רגע נתון, בלחיצת כפתור. הורים וילדים ישמחו להכיר את מיטות הנוער של הולנדיה המתאימות בדיוק לילדים ולנערים, אשר מתאימות בדיוק לגב שלהם, הצרכים הבריאותיים והעיצוב הכי יפה שיש לחדר ילדים ונוער. זוגות (ובינינו, גם יחידים שלא מוכנים לוותר על הפינוק) ישמחו להכיר את המיטות הזוגיות המרווחות והמפנקות ביותר, אשר שמות דגש על בריאות הגב ויחס אישי ביותר לכל חוליה וחוליה. כמובן שהולנדיה מציעה מגוון מוצרים נוספים המתלווים למיטות האיכות שלהם, כל שכל מה שעליכם לעשות זה לבחור מיטה שתתאים לכם עם ייעוץ ושירות מהלב.

מיטות הולנדיה שומרות על איכות השינה ובריאות הגב

כאמור, בהולנדיה שמים דגש על הבריאות, שכן המיטה היא מקום בו מבלים 8 שעות לכל הפחות ביום. נעשה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, המתבססים על ידע, ניסיון, חשיבת אנוש וייעוץ עם אנשי המקצוע המובילים בתחומם. התוצאה? הסוף ליקיצה עם כאבי גב, לטובת שנת לילה איכותית ומפנקת שיודעת היטב מה הצרכים שלכם ומה נקודות התורפה שלכם.
מובן שאחד הסעיפים הבוערים הינו העיצוב. בהולנדיה תמצאו מיטות מעוצבות וטרנדיות שמתאימות לעיצוב של חדר השינה שלכם ומשתלבות בו בצורה מהממת. ממש אין צורך להתפשר על הנראות של המיטה, אשר מהווה אחד הדברים הראשונים שמתבוננים בהם בכניסה לחדר השינה. המיטות של הולנדיה מתאפיינות בקו עיצובי מרהיב, לא פחות, שמתאים בדיוק לרוח התקופה, לטרנדים בעולם עיצוב הבית ולכל מגמה שהיא.
ממש אין סיבה להתפשר על פחות ממושלם, במיוחד כשהשינה ושאר הפעילויות המבוצעות על המיטה הן בעלות חשיבות כה רבה. בהולנדיה מאמינים מכל הלב במיטה שמספקת את כל הסעיפים בצ'ק ליסט – יפה ביותר, טרנדית ומעודכנת, בריאה ומותאמת אישית, עושה שימוש במיטב הטכנולוגיה ומצוידת בידע ובניסיון של טובי המומחים בתחומם. אחרי הכל, אין שום סיבה להתפשר על פחות כאשר אפשר לרכוש מיטה איכותית ומפנקת של הולנדיה שתתאים לכל הציפיות שלהם, ואולי אפילו יותר. רק חלמו והולנדיה תשמח להגשים לכם את החלום.