הולנדיה | Hollandia
צור קשר
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9964717

מזרני VISPRING

השינה המיוחדת על מזרני  VISPRING  מתבססת על 3 מרכיבים קבועים של החברה, מסורת ומורשת המשמרים את תפיסת הייצור האיכותי ביותר בהתאמה אישית ללקוח, חומרים טבעיים ואיכותיים המגיעים כל אחד ממקום הייצור הטוב ביותר בעולם ומלאכת אומן הטובה ביותר האפשרית, ללא שינויי מאז 1901.

מזרני VISPRING
 • מזרן Tiara

  עם תחושת VISPRING מסורתית מובחנת, מזרן  Tiara Superbמספק תחושה חושנית יוצאת דופן, ועם  החומרים הטבעיים הרכים והאווריריים מספקים מזרן המתאים עצמו לשוכבים עליו בהתאמה למידותיהם המשתנות.

  מחיר: החל מ-42131
 • מזרן Regal

  מזרן Rgal Superb משקף באופן מושלם את גופך בכדי להבטיח שנת לילה שלווה. העילויי הטבעי המודגש של המרכיבים הטבעיים שלו יוצרים שטח פנים עמוק ומספק שילוב אידיאלי של קפיציות, רכות ותמיכה.

  מחיר: החל מ-26050
 • מזרן Herald

  מזרן Herald Superb מספק תחושת תמיכה ועמידות נוסכת בטחון. החומרים הטבעיים המרכיבים אותו מספקים אוורור מקסימלי להבטחת שנת לילה רציפה ולא מופרעת. מזרן שישמור על צורה ותחושה לשנים רבות.

  מחיר: 15686
 • מזרן Devonshire

  מזרן Devonshire הגמיש והמפייס מרופד באופן בלעדי בצמר כבשים אנגלי וכולל בתוכו צמר כבשי DEVONSHIRE. צמר הכבשים האנגלי עמיד במיוחד ובעל יכולת ייחודית לשמור ולחזור לצורתו המקורית תוך שימוש מתמשך. התוצאה היא של תחושת נוחות ויוקרה הנשמרות לאורך שנים רבות.

  מחיר: החל מ-12911
 • מזרן Baronet

  מזרן Baronet Superb מכנס את כל הרכיבים הקלאסיים של VISPRING ליצירה אחת. הרכיבים הטבעיים המשובחים שלו מציעים עמידות מצויינת ותמיכה מורגשת, תוך כדי נידוף לחות בכדי לספק תחושה קרירה מענגת. מבוא מושלם לעולם של VISPRING.

  מחיר: החל מ-11372

צפו כיצד היוקרה והאיכות נשמרים מאז שנת 1901