הולנדיה | Hollandia
צור קשר
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9964717

שמיכה כבדה מחבקת

השמיכה מעניקה תחושה נהדרת של חיבוק מרגיע ואוהב, מפיגה מתח ולחץ ומושלמת לשינה ואפילו להתכרבלות בסלון.

המשקל, הלחץ, ואפקט הכרבול גורמים לגוף לשחרר את ההורמונים שיוצרים הרגשה טובה ובכך המשתמש נרדם מהר יותר וישן טוב יותר.

מגביר סרוטונין - סרוטונין משפיע על מחזור ערות השינה על ידי ויסות שלבי השינה והשפעה על עומק השינה. הוכח כי מגע בלחץ עמוק ממריץ את שחרורו של סרוטונין, ומסייע למשתמש לישון בשקט ובשלווה רבה יותר.

מרגיע התקפי חרדה - הוכח כי שמיכות ואפודים כבדים מפחיתים התקפי חרדה ומונעים מצבי משבר בקרב אנשים בכל הגילאים. זה מאפשר להם לנהל חיים נורמליים יותר, לישון טוב יותר ולהשתפר בתחומים רבים אחרים.

בחר דגם
מחיר: 657
שמיכת המשקולת המחבקת של CURA מתאימה לכולם, גם לאנשים עם בעיות שינה רפואיות.המשקל, הלחץ, ואפקט הכרבול גורמים לגוף לשחרר את ההורמונים שיוצרים הרגשה טובה.מטפלת ב- PTSD - שמיכת המשקולת הצליחו לטפל בכמה מהתסמינים השליליים של PTSD על ידי הרפיית מערכת העצבים. זה יכול לעזור לחולים עם טראומה להירגע, להרגיש מקורקעים ובטוחים יותר.
שמיכות משקולת של הולנדיה
איכות שמיכות המשקולת של CURA נבדקה במכון מחקר בשוודיה והן נרשמות כמכשירים טכנולוגיים רפואיים על ידי סוכנות המוצרים הרפואיים השוודית. השמיכה רשומה כמכשיר טכנולוגי רפואי בשוודיה ובעלת מספר רב של תקנים בריאותיים ותקני איכות. זה מבטיח כי השמיכות עומדות בסטנדרטים גבוהים לבריאות, בטיחות, תפקוד, תנאי סביבה ועבודה
שמיכות המשקולת של הולנדיה
ניתן להשתמש בשמיכת ®CURA כשמיכה רגילה במיטה וגם לכסות חלקים ספציפיים של הגוף כמו מעל הכתפיים או הברכיים. נחמד לשבת על הספה עם השמיכה לפני השינה כדי להרפות ולהירגע. אם אף פעם לא השתמשת בשמיכת המשקולת, אנו ממליצים להתחיל בשימוש לזמן קצר ואז להגדיל בהדרגה את הזמן.
שמיכות משקולת בהולנדיה
שמיכת המשקולת של ®CURA מתאימה לכולם, לא רק לאנשים עם בעיות שינה רפואיות. הרבה אנשים מתקשים לישון עקב סטרס או חרדה, והם מרגישים ששמיכת המשקולת מקלה עליהם להירגע ולהירדם. אחרים נהנים מתחושת הכרבול, כמו חיבוק, המעניקה אותו אפקט.מקל על תסמינים של תסמונת רגל חסרת מנוחה - תסמונת רגל חסרת מנוחה (RLS) היא מצב הגורם לתנועה לא רצונית ומהירה של הרגליים. זה נוטה לקרות כאשר האדם המושפע מנסה להירדם. צוין כי הפעלת לחץ על קצה הרגליים למשך זמן משמעותי יכולה להפחית את הסימפטומים של RLS.
שמיכת משקולת
המשקל, הלחץ ואפקט הכרבול גורמים לגוף לשחרר את ההורמונים שיוצרים הרגשה טובה.הרבה אנשים מתקשים לישון עקב סטרס או חרדה, שמיכת המשקולת המחבקת מקלה עליהם להירגע ולהירדם.מקטין את פעילות מערכת העצבים - כאשר מערכת העצבים האוטונומית פעילה יתר על המידה, היא עלולה להוביל לחרדה, היפראקטיביות ושלל נושאים אחרים. שמיכות משוקללות יכולות לנטרל את מערכת העצבים ולהכניס אותה ל"מצב מנוחה ", ולהקל על ההשפעות של מצבים אלה.
שמיכה עם משקולת
פניני זכוכית זעירים במיוחד המעניקים לשמיכה את המשקל ואת תחושת הכרבול הרצויה.
שמיכה כבדה מחבקת שברי זכוכית

קרסטין מלמברג

רופאת ראש ביחידה הנוירופסיכיאטרית בבית החולים לילדים של אסטריד לינדגרן.

מצוות המומחים של חברת CURA


מרגיט לייסט האגסטרום

מיילדת ויועצת מין מורשית

מצוות המומחים של חברת CURA


פרופ׳ קלוד מרקוס

רופא ילדים בבית החולים האוניברסיטאי קרולינסקה ואחד המומחים המובילים בשבדיה בתחום השמנת היתר.

מצוות המומחים של חברת CURA

שאלות נפוצות

השמיכה מגיעה במידה 150X200 ס״מ

בד עשוי 100% כותנה במילוי של פניני זכוכית ופוליאסטר התפורים בתוך המשבצות של השמיכה.

השמיכה מגיעה במשקל 5, 7 או 9 קג'  כאשר ההמלצה היא לבחור בשמיכה שתואמת לכ-10-15% ממשקל הגוף. 

אנשים הסובלים מבעיות שינה ו/או חרדה משמעותיות, כדאי לבחור שמיכה כבדה יותר. כמובן שזו המלצה בלבד והמשקל שאתה מרגיש אתו הכי טוב תלוי רק בך.

 • אם ידוע לך על קיבולת ריאות מופחתת ו / או כוח שרירי מופחת, התייעץ קודם עם הרופא שלך. בנוסף, שים לב לכל נטייה לפצעי לחץ.
 • המלצתינו לשימוש בשמיכה הכבדה הינה מגיל שנתיים. חשוב שהילד יוכל להסיר את השמיכה בכוחות עצמו. על מנת לקבל עזרה וייעוץ בהתאמת משקל השמיכה ניתן להתייעץ עם רופא.
 • יש להשתמש בשמיכת המשקולת רק למטרה המוצהרת.
 • עצת כביסה: שטיפה במכונה ב-60 מעלות, לא לייבש במכונת הייבוש, אין לגהץ או להלבין. אנו ממליצים להשתמש בשק כביסה.

משלוח עד 10 ימי עסקים

מפת סניפים
מפת סניפים מובייל
 • שמיכה כבדה מחבקת
  657
 • משלוח ע"י שליח
  27
 • סה''כ
  684