הולנדיה | Hollandia
צור קשר
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-9964717

שמיכה כבדה מחבקת

השמיכה מעניקה תחושה נהדרת של חיבוק מרגיע ואוהב, מפיגה מתח ולחץ ומושלמת לישיבה בסלון ואפילו לשינה.

המשקל, הלחץ, ואפקט הקרבול גורמים לגוף לשחרר את ההורמונים שיוצרים הרגשה טובה ובכך המשתמש נרדם מהר יותר וישן טוב יותר. 

בחר דגם
מחיר: 597
שמיכת המשקולת המחבקת של CURA מתאימה לכולם, גם לאנשים עם בעיות שינה רפואיות.המשקל, הלחץ, ואפקט הכרבול גורמים לגוף לשחרר את ההורמונים שיוצרים הרגשה טובה.
שמיכות משקולת של הולנדיה
איכות שמיכות המשקולת של CURA נבדקה במכון מחקר בשוודיה והן נרשמות כמכשירים טכנולוגיים רפואיים על ידי סוכנות המוצרים הרפואיים השוודית. השמיכה רשומה כמכשיר טכנולוגי רפואי בשוודיה ובעלת מספר רב של תקנים בריאותיים ותקני איכות. זה מבטיח כי השמיכות עומדות בסטנדרטים גבוהים לבריאות, בטיחות, תפקוד, תנאי סביבה ועבודה
שמיכות המשקולת של הולנדיה
ניתן להשתמש בשמיכת ®CURA כשמיכה רגילה במיטה וגם לכסות חלקים ספציפיים של הגוף כמו מעל הכתפיים או הברכיים. נחמד לשבת על הספה עם השמיכה לפני השינה כדי להרפות ולהירגע. אם אף פעם לא השתמשת בשמיכת המשקולת, אנו ממליצים להתחיל בשימוש לזמן קצר ואז להגדיל בהדרגה את הזמן.
שמיכות משקולת בהולנדיה
שמיכת המשקולת של ®CURA מתאימה לכולם, לא רק לאנשים עם בעיות שינה רפואיות. הרבה אנשים מתקשים לישון עקב סטרס או חרדה, והם מרגישים ששמיכת המשקולת מקלה עליהם להירגע ולהירדם. אחרים נהנים מתחושת הקרבול, כמו חיבוק, המעניקה אותו אפקט.
שמיכת משקולת
המשקל, הלחץ ואפקט הכרבול גורמים לגוף לשחרר את ההורמונים שיוצרים הרגשה טובה.הרבה אנשים מתקשים לישון עקב סטרס או חרדה, שמיכת המשקולת המחבקת מקלה עליהם להירגע ולהירדם.
שמיכה עם משקולת

השמיכה מגיעה במידה 150X200

בד חיצוני עשוי 100% כותנה במילוי של פניני זכוכית ופוליאסטר התפורים בתוך המשבצות של השמיכה.

השמיכה מגיעה ב -3 משקלים שונים:

5 קג' , 7 קג' ו - 9 קג' כאשר ההמלצה היא לבחור בשמיכה שתואמת לכ-10-15% ממשקל הגוף. 

אנשים הסובלים מבעיות שינה ו/או חרדה משמעותיות, כדאי לבחור שמיכה כבדה יותר. כמובן שזו המלצה בלבד והמשקל שאתה מרגיש אתו הכי טוב תלוי רק בך.

 • אם ידוע לך על קיבולת ריאות מופחתת ו / או כוח שרירי מופחת, התייעץ קודם עם הרופא שלך. בנוסף, שים לב לכל נטייה לפצעי לחץ.
 • אנו לא ממליצים על שמיכות משקולות לילדים מתחת לגיל שנתיים. חשוב שהילד יוכל להסיר את השמיכה בכוחות עצמו. על מנת לקבל עזרה בבדיקה, התייעץ עם רופא.
 • יש להשתמש בשמיכת המשקולת רק למטרה המוצהרת.
 • עצת כביסה: שטיפה במכונה ב-60 מעלות, לא לייבש במכונת כביסה, אין לגהץ או להלבין. אנו ממליצים להשתמש בשקית כביסה.

עד 5 ימי עסקים

מפת סניפים
מפת סניפים מובייל
 • שמיכה כבדה מחבקת
  597
 • משלוח
  חינם
 • סה''כ
  597